پاسخ به پرسش های متداول
سوالاتی که از رودوآل پرسیده می شود؟

آیا برای خرید از رودوآل حتما باید عضو سایت باشم؟
پاسخ: خیر. از طریق خرید اکسپرس بدون عضویت نیز می توانید از سایت خرید نمایید. در صورت عضویت نیز، پس از یک بار عضویت در سایت برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش می بایست با حساب کاربری خود، وارد سایت شوید. فراموش نکنید دلیل تاکید بر ثبت نام و عضویت در سایت پردازش سریع تر و امن تر سفارش شما در تمام مراحل پیگیری سفارش می باشد.

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کردم، چه کنم؟
پاسخ: شما می توانید با کلیک کردن بر روی عبارت رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ درخواست ارسال لینک تغییر رمز را به آدرس ایمیل از پیش ثبت شده خود اعلام کنید.
توجه داشته باشید که امکان دریافت لینک تغییر رمز عبور در اسپم ایمیل هم وجود دارد.

آیا باید آدرس تحویل سفارش را در هر سفارش به صورت جداگانه وارد کنم؟
پاسخ: در صورتی که آدرس مقصد جهت تحویل کالا همان آدرس ثبت شده در دفعات پیشین باشد امکان انتخاب آدرس وجود خواهد داشت ولی در غیر اینصورت برای تحویل سفارش به آدرس جدید قاعدتا آدرس را باید به صورت کامل درج نمایید.

چگونه از زمان دقیق تحویل کالا مطلع شوم؟
پاسخ: بعد از ثبت سفارش همکاران خدمات مشتریان رودوآل با شما تماس خواهند گرفت و بسته به محل موجودی کالا، زمان حدودی تحویل کالا به شما اعلام خواهد شد.

آیا برندهای موجود در سایت اصل هستند؟
پاسخ: بله. همه کالاهای موجود در مستر اسپر اورجینال می باشند و شما به راحتی می توانید با جستجوی کد بین المللی محصولات از اصالت و اورجینال بودن تمامی محصولات موجود در سایت اطمینان حاصل فرمایید.

آیا قیمت های ارایه شده به ویژه در مورد برندهای بین المللی با قیمت های خارج از ایران منطبق می باشد؟
پاسخ: قیمت های ارایه شده در خصوص کالاهای گوناگون موجود در مستر اسپر به دلیل تامین مستقیم و بی واسطه از تامین کننده های مادر،‌ کاملا رقابتی هستند.

آیا امکان بررسی خریدهای قبلی را دارم؟
پاسخ: در قسمت حساب کاربری، با ورود به بخش سفارشات، امکان بررسی انتخاب ها و خریدهای گذشته را خواهید داشت.

بهترین زمان برای سفارش گذاری چه زمانی است؟
پاسخ: در هر ساعت از شبانه روز امکان سفارش گذاری برای شما مشتری عزیز وجود دارد و شروع پردازش سفارش در ساعات کاری فعالیت شرکت خواهد بود.

آیا امکان خرید برای شخص دیگری وجود دارد؟
پاسخ: بلی، پس از انتخاب کالا در مرحله ثبت سفارش و آدرس و مشخصات لطفا مشخصات فرد مورد نظر خود را وارد کنید.

آیا امکان کسر شدن وجه از حساب من پس از یک پرداخت ناموفق وجود دارد؟
پاسخ: بر اساس اطلاع رسانی بانک مرکزی و تبادل های الکترونیکی، گاهی احتمال بروز این اشکالات وجود دارد. در صورتیکه وجه کسر شده پس از 72 ساعت به حساب شما واریز نشد با شماره خدمات مشتریان تماس بگیرید تا همکاران پشتیبانی مشکل را برطرف سازند.


آیا امکان تعویض و یا بازگشت کالا وجود دارد؟
پاسخ: خیر. به دلیل ارسال محصولات از انبار ترکیه و اروپا و هزینه های بالای ترخیص محصول از گمرک و ارسال به ایران، امکان تعویض و یا بازگشت کالا تا اطلاع ثانوی وجود ندارد.

آیا ارسال کالا به آدرس من شامل هزینه برای من خواهد بود؟
پاسخ: ارسال در مستر اسپر برای سراسر ایران با هر میزان سفارشی رایگان می باشد.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.