ضمانت اورجینال بودن کالا
گارانتی اورجینال بودن محصولات

فروشگاه اینترنتی رودوآل قبل از ورود به بازار ایران، به دلیل فعالیت در یک بازار استاندارد و حرفه ای مثل بازار ترکیه، فقط و فقط یک روش و سیاست را سرلوحه کار خود قرار داده است و آن فروش محصول فقط اورجینال می باشد. هر چند متاسفانه به دلیل تعدد و فراوانی عرضه محصولات غیر اورجینال در بازار ایران و عدم نظارت دقیق در این حوزه، کارکردن به شکل رقابتی در چنین فضای غیر استانداردی، سخت می باشد، اما رودوآل خواهد کوشید تا آگاهی عمومی درباره مضرات استفاده از محصولات غیر اورجینال را نیز به مرور زمان افزایش دهد.

از همین رو رودوآل از زمان آغاز فعالیت در بازار ایران، ضمن همکاری با چهره ها و ورزشکاران معروف و همچنین تولید فیلم های تبلیغی در این زمینه، در رسانه های اجتماعی خود نیز همواره بر این مهم تاکید کرده است که چیزی به اسم محصول های کپی وجود نداشته و یک محصول یا اورجینال بوده و یا اینکه غیر اورجینال و فیک می باشد.

از همین رو محصولاتی که با نام های کپی در بازار ایران به فروش می رسد، اساسا وجود خارجی نداشته و کلیه محصولاتی که خارج از چرخه تولید و لیسانس برندهای بین المللی تولید می شوند، فیک و غیر اورجینال به حساب می آیند.

به طور مثال برند نایک در حال حاضر بخش عمده ای از محصولات خود را در کشورهای چین، ویتنام، سنگاپور، مالزی، اندونزی، ترکیه، بوسنی، سریلانکا و گرجستان تولید می نماید و تمامی محصولاتی که تحت نظر نایک تولید شود اورجینال بوده و در فروشگاههای نایک در سراسر دنیا به فروش می رسد. اما محصولاتی که خارج از کنترل و بدون نظارت نایک می باشد، بدون توجه به محل تولید محصول، فیک و غیر اورجینال به شمار می رود.

رودوآل به دلیل عقد قرارداد با نمایندگی رسمی برندهای بین المللی، همه محصولات خود را از نمایندگی های رسمی و انبار اروپا تدارک دیده و در فروش اینترنتی خود، همواره متعهد به فروش محصولات اورجینال می باشد.

از همین رو رودوآل ضمن تاکید بر گارانتی و اصالت محصولات ارایه شده در سایت، در صورت وجود و بروز مشکل برای محصولات تا شش ماه پس از خرید محصول، آمادگی خود را برای ارسال محصول به نمایندگی رسمی برند مربوطه و مکاتبه جهت حل مشکل پیش آمده برای محصول و یا تعویض و مرجوع کردن آن، اعلام می دارد.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.