شرایط بازگشت و تعویض کالا
نکات مهم درباره تعویض و بازگشت کالا

با توجه به ارسال محصولات از انبار ترکیه و انبار اروپا و هزینه های بالای ترخیص از گمرک جمهوری اسلامی ایران و همچنین هزینه های بالای ارسال محصول به ایران، فروشگاه اینترنتی رودوآل از قبول بازگشت و یا تعویض کالا تا اطلاع ثانوی معذور می باشد. لطفا در هنگام سفارش به این نکته مهم توجه فرمایید. همچنین قبل از سفارش نکات زیر را مطالعه نمایید.

۱. مشتری تنها تا ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش، امکان کنسل کردن سفارش خود را خواهد داشت و در صورتی که طی این زمان درخواست ابطال سفارش خود را ارایه ندهد، سفارش وارد مرحله پردازش خواهد شد. از همین رو اگر پس از گذشت ۲۴ ساعت و قبل از پایان زمان ارسال سفارش اعلام شده از طرف رودوآل، ۷ تا ۱۴ روز کاری، مشتری بنا به هر دلیلی درخواست ابطال سفارش داشته باشد، سفارش ابطال نشده و هزینه های مربوط به ارسال سفارش از انبار اروپا و هزینه های گمرکی مربوط به ترخیص کالا از مشتری تماما مسترد خواهد شد.


۲. در مورد آن دسته از سفارشات برند نایک که می بایست از انبار نایک هلند تامین شود، تا یک هفته به زمان ارسال کالا اضافه خواهد شد. درباره این سفارشات، قبل از تامین از انبار هلند، با مشتری تماس گرفته خواهد شد و در صورت تایید مشتری، پردازش سفارش آغاز خواهد شد. شایان ذکر است جهت تعویض و مرجوع کردن سفارشات این بخش، کلیه های هزینه های بازگشت کالا از مشتری به دفتر مرکزی رودوآل و از دفتر تهران رودوآل به انبار نایک هلند و همچنین در صورت تعویض کالا، هزینه ارسال مجدد کالا از انبار هلند به ایران و همچنین هزینه های گمرکی تماما بر عهده مشتری می باشد.

۳. در صورت هرگونه اشتباه از سوی کارکنان مستر اسپر در ترکیه و یا رودوآل در ایران، در هر مرحله از سفارش، محصول و سفارش شما به صورت رایگان مرجوع شده و وجه کالا تا حداکثر ۴۸ ساعت به حساب مشتری واریز خواهد شد.

۴. در صورت عدم تامین محصول و یا مشکل کیفی در محصول ارسال شده از سوی برند مربوطه، حداکثر تا ۷ روز کاری با مشتری تماس گرفته شده و وجه پرداخت شده توسط مشتری، به حساب وی باز پس داده خواهد شد. در صورتی که مشتری درخواست تعویض محصول کنسل شده با محصول دیگری ارایه دهد می تواند در تماس با بخش فروش رودوآل، درخواست خود را ارایه دهد.

۵. در مورد سفارشات مربوط به کفش، با توجه به ارسال محصولات از انبار اروپا و هزینه های قابل توجه پرداخت شده برای ارسال محصولات تا ایران، در صورت تایید مشتری جهت عدم ارسال جعبه و کارتن اصلی کفش، مبلغ ۲۰ هزار تومان از مبلغ اولیه سفارش کسر شده و به حساب مشتری واریز خواهد شد. اگر شما هم می خواهید جعبه اصلی و کارتن مربوط به کفش، همراه بسته شما ارسال نشود تا از ۲۰ هزار تومان تخفیف در خرید خود بهره مند شوید، پس از ثبت سفارش با شماره های دفتر مرکزی رودوآل، تماس حاصل نمایید.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.