هزینه و زمان ارسال
هزینه و زمان ارسال - لطفا قبل از خرید با دقت مطالعه فرمایید

پس از ثبت سفارش، اگر شیوه پرداخت آنلاین را انتخاب کرده باشید، سفارش شما حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری پردازش شده و مرحله تامین و ارسال بسته شما آغاز می گردد.
در مورد سفارش هایی که به شیوه کارت به کارت ثبت می شوند، پس از تایید مشتری و تماس تلفنی با مشتری، مرحله پردازش سفارش به مرحله اجرا در می آید.

زمان ارسال
سفارشات مشتریان در رودوآل، چه مشتریان مقیم تهران و چه مشتریان مقیم شهرستان، طی ۷ تا ۱۴ روز کاری به آدرس اعلام شده از سوی مشتری، تحویل داده می شود. روزهای پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی جز روزهای کاری محاسبه نمی شوند.
فروشگاه اینترنتی رودوآل در صورت بروز مشکل در ترخیص کالا از گمرک جمهوری اسلامی و به درازا کشیدن امور گمرکی و یا گم شدن بسته در ترانزیت به ایران، تا ۵ روز کاری مجاز به افزایش زمان ارسال محصول به مشتریان خود می باشد. بدیهی است قبل از شروع این بازه زمانی از طرف رودوآل با مشتری تماس گرفته شده و در صورت تایید مشتری، این ۵ روز به زمان ارسال کالا اضافه خواهد شد. در غیر این صورت و عدم تایید مشتری، وجه پرداخت شده از طرف مشتری، حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری بازگردانده خواهد شد.

هزینه ارسال
فروشگاه اینترنتی رودوآل کلیه سفارشات با هر میزان و مبلغی را به صورت رایگان به سراسر ایران ارسال می نماید و از همین رو در زمان تحویل گرفتن محصول، از پرداخت هرگونه وجهی به شرکت های حمل و نقل جدا خودداری فرمایید.

نحوه ارسال
فروشگاه اینترنتی رودوآل بسته به آدرس ارسال مشتری و شهر مربوطه، سفارشات مشتریان را از طریق شرکت تیپاکس و یا پست جمهوری اسلامی ایران و در تهران با پیک های ویژه رودوآل به آدرس مشتریان ارسال می نماید.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.